Forum  Strona Główna
MacGyver
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

życie tego forum dobiegło końca
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Aktualności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pewu84
Challengers Member



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 32
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 14:48, 28 Paź 2013    Temat postu: życie tego forum dobiegło końca

Szkoda, bo fajną sprawą było forum miłośników i pasjonatów, tego klasycznego już serialu, jakim był Macgyver... ale jeżeli totalnie nic się tu nie dzieje, nikt tu nic nie piszę, nikt tu nie zagląda, to w sumie normalna sprawa.

Pozdrawiam miłośników serialu
Powrót do góry
Zobacz profil autora
michalkcb
MacGyver Fan



Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 150
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:37, 26 Sty 2014    Temat postu:

serialu w żadnej polskiej stacji nie grają to i forumowiczów nie ma. Ale TVP2 jakoś chyba A-Team puszcza więc może niedługo i Maca puszczą to forum ożyje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mefifeniks
Challengers Member



Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 2:06, 06 Lut 2014    Temat postu:

Macie newsa ode mnie , doczekaliście się Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
michalkcb
MacGyver Fan



Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 150
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 22:36, 06 Lut 2014    Temat postu:

ale o so chosi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Thompson
Moderator



Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 336
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: MacGyverLand :)
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 1:08, 16 Lut 2014    Temat postu:

michalkcb napisał:
ale o so chosi?

Macgyver od marca na kanale CBS ACTION

Myślę, że życie forum nie dobiegło jeszcze końca, ponieważ kilku użytkowników jeszcze się loguje Smile


Ostatnio zmieniony przez Thompson dnia Nie 1:10, 16 Lut 2014, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DanaElcar
MacGyver Fan



Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 225
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Heaven
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 12:41, 17 Lut 2014    Temat postu:

Dokładnie Thompsonie. Smile

Sam ubolewam nad faktem, że tak mało osób tutaj zagląda. Myślę, że po prostu nie potrafimy się jakoś zgrać do kupy i pomyśleć nad jakimś sensownym i ciekawym ułożeniem tematyki forum. Wiem że są tutaj userzy, którzy są świetnymi specami z dziedziny informatyki. Warto byłoby jakoś wspólnie popracować nad nową szatą graficzną strony, bo osobiście uważam ją za mocno ... Rolling Eyes wątpliwą i mało przyciągającą.

Wątpię, że kiedykolwiek zabraknie miłośników tak kultowego serialu. Ale to my musimy ruszyć najpierw dupska i wprowadzić nowego ducha na to forum. Jestem otwarty na Wasze sugestie i propozycje współpracy. W razie czego piszcie, klikajcie, mailujcie Exclamation Exclamation Exclamation

GG: 182250
email: [link widoczny dla zalogowanych]

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
star22
Special Forces Agent



Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 18:53, 06 Mar 2014    Temat postu:

No i ruszył MacGyver na cbs action. Oglądaliście? Moim zdaniem lektor wypada lepiej niż w wersji znanej z tv puls...choć do pana Mirosława Utty nadal mu daleko Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DanaElcar
MacGyver Fan



Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 225
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Heaven
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 19:10, 06 Mar 2014    Temat postu:

Ja oglądałem powtórkę pilotażowego odcinka dzisiaj o 15:00. Rzeczywiście, nowego lektora słucha się o niebo lepiej. Nie znam gościa z nazwiska, ale kojarzę ten głos z programów Discovery i National Geographic.

Zawiodłem się jednak jakością emisji. Spodziewałem się, że CBS podrasuje nieco rozdzielczość i zremasteruje dźwięk, tak jak robi się to teraz z większością starszych produkcji. Niestety, stacja dodatkowo pogorszyła jakość obrazu skalując go z 4:3 do 16:9, przez co stracił proporcje. Do tego w trakcie 45-cio minutowego odcinka zaserwowali trzy porcje przerw reklamowych. Evil or Very Mad Eeeeaaaah ... telewizja to jednak telewizja. Wink

Pragnę doczekać czasów, kiedy MacGyver zostanie wydany na blu-ray w rozdzielczości 1920x1080 i dźwiękiem DTS. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Blackram
Trouble shooter



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 88
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:16, 25 Mar 2014    Temat postu:

Wieloletnia "dziura" w emisji serialu w TV robi swoje. Również nie wydano u nas komiksów z uwspółcześnionymi przygodami Maca które niedawno pokazały się w USA, nie wiadomo też co z filmem, niestety u nas w kraju jest to postać mocno już zapomniana więc trudno, żeby zainteresowanie forum było duże Sad Ale nie poddawajmy się, proponuję na początek celem ożywienia forum rozwijanie działu poświęconego macgyveryzmowi - zwłaszcza pod kątem wykorzystania ogólnodostępnych środków. Na przykład niedawno dowiedziałem się, że z braku innych środków można użyć mieszanki kuchennej sody i octu w celu przeczyszczenia zatkanych rur Wink I tego typu przydatne rzeczy moglibyśmy tu zacząć gromadzić.

Ostatnio zmieniony przez Blackram dnia Wto 20:17, 25 Mar 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pewu84
Challengers Member



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 32
Przeczytał: 3 tematy

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:09, 16 Kwi 2014    Temat postu:

Większości z nas się wydawało, że jak Mac będzie w TV, to forum ruszy z kopyta. Czuję smutek, żal i rozczarowanie, bo wchodzę tutaj codziennie, a forum milczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MacGyver
Administrator



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 240
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 11:02, 04 Maj 2014    Temat postu:

DanaElcar napisał:
Dokładnie Thompsonie. Smile

Sam ubolewam nad faktem, że tak mało osób tutaj zagląda. Myślę, że po prostu nie potrafimy się jakoś zgrać do kupy i pomyśleć nad jakimś sensownym i ciekawym ułożeniem tematyki forum. Wiem że są tutaj userzy, którzy są świetnymi specami z dziedziny informatyki. Warto byłoby jakoś wspólnie popracować nad nową szatą graficzną strony, bo osobiście uważam ją za mocno ... Rolling Eyes wątpliwą i mało przyciągającą.

Wątpię, że kiedykolwiek zabraknie miłośników tak kultowego serialu. Ale to my musimy ruszyć najpierw dupska i wprowadzić nowego ducha na to forum. Jestem otwarty na Wasze sugestie i propozycje współpracy. W razie czego piszcie, klikajcie, mailujcie Exclamation Exclamation Exclamation

GG: 182250
email: [link widoczny dla zalogowanych]

Smile


Hej,
Niestety próby przeniesienia forum nie raz były podejmowane i nic z tego nie wyszło. mamy za mało użytkowników aby myśleć o przeniesieniu forum. Gdyby było nas tak około 20 osób to by było już spoko.
Szaty też nie da sie zbytnio zmienić. To są standardowe z serwisu fora.pl i z tych kosmicznych co są ta jest w miarę sensowna.


Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora
michal
Challengers Member



Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 17:20, 16 Maj 2014    Temat postu:

michalkcb napisał:
serialu w żadnej polskiej stacji nie grają to i forumowiczów nie ma. Ale TVP2 jakoś chyba A-Team puszcza więc może niedługo i Maca puszczą to forum ożyje.


Witam, po "Drużynie A" w TVP1 będzie... właśnie MacGyver. Od 3 czerwca od poniedziałku do piątku o 15:45 (powtórka około północy). Zapewne co najmniej do końca wakacji.


Ostatnio zmieniony przez michal dnia Pią 17:21, 16 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DanaElcar
MacGyver Fan



Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 225
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Heaven
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:41, 17 Maj 2014    Temat postu:

Liczę, że w końcu obejrzę MacGyvera w przyzwoitej rozdzielczości. Rolling Eyes Byłoby kompromitujące, gdyby TVP1 HD wyemitowało serial w rozdzielczości 720x575. No chyba, że pojadą po bandzie jak CBS Action, włożą DVD do odtwarzacza, i w dodatku spieprzą proporcje obrazu. Evil or Very Mad

No ale mówi się "nadzieja umiera ostatnia" Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
star22
Special Forces Agent



Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 161
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:38, 20 Maj 2014    Temat postu:

wooow. Mac na jedynce po ponad 20 latach!!! A jakby jeszcze na dvd wydali...

[edit]
poszperałem i poszperałem i znalazłem, że MacGyver będzie emitowany od 5 sezonu...oby się to nie potwierdziło... Rolling Eyes


Ostatnio zmieniony przez star22 dnia Wto 20:45, 20 Maj 2014, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
MacGyver
Administrator



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 240
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 14:53, 21 Maj 2014    Temat postu:

Z tego co pamiętam to nigdy nigdzie nie szły odcinki od początku =/
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin